حمایت مالی از دانش آموزان مناطق محروم

پایه های ساخت کشوری آباد با تربیت دانش آموزان و از طریق آموزش و پرورش انجام می شود. برای آنکه در فردای کشور نقشی داشته باشیم بهتر است از دانش آموزان محروم حمایت کنیم و موانع تحصیل آن ها را برطرف کنیم. شاید برای ما پیش نیامده باشد که به خاطر نداشتن کتاب و دفتر از تحصیل محروم شویم. اما این موضوع برای بسیاری از دانش آموزان ساکن روستاهای مرزی ایران پیش آمده است. در همین راستا ما در تیم «جامعه مجازی شهرسازی» در تلاش هستیم که برای مهر ماه امسال در مناطق مرزی اقدام به تهیه بسته های تحصیلی نماییم و در روز اول مهر بین دانش آموزان محروم توزیع کنیم.

در ابتدای این پروژه در نظر داشتیم که ساخت بنای یکی از مدارس روستایی که در کانکس یا چادر به سر می برند را شروع کینم که به دلیل مشکلاتی که در فرآیند قانونی این موضوع وجود داشت از انجام آن منصرف شدیم و در سال اول در نظر داریم که بسته به کمک های مالی شما نوشت افزار مورد نیاز تعدادی از مدارس روستایی کشور را تامین کنیم.

در این مسیر نیازمند کمک شما هستیم. درگاه پرداخت در نظر گرفته شده تا تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۷ در دسترس خواهد بود و پس از آن تلاش میکنیم در اول مهر دانش آموزان بیشتری را با لب های خندان به مدرسه هایشان راهی کنیم.

گزارش هزینه ها و فاکتور های مربوطه برای همه کسانی که با کمک های مالی خود از این حرکت خیر خواهانه حمایت کرده اند ارسال می شود. همچنین کلیه گزارشات مالی در این صفحه منتشر می شود.

برای مشارکت و حمایت مالی لطفا از طریق فرم زیر اقدام کنید:

[ErimaZarinpalDonate]

برچسب ها:
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.