با ما بیشتر آشنا شوید!

ما از دی ماه سال ۱۳۹۰ به صورت پیوسته کنار شما هستیم.

ما سال ۹۰ با توجه به ضعف در دسترسی به آموزش، که برای خودمان هم مثل همه دانشجو ها پیش آمده بود تیم خودمون رو شکل دادیم. پس از بررسی های بسیار زیاد تصمیم بر این شد که وبسایتی برای ارائه محتوای آموزشی آماده کنیم. تیم ما روز به روز در حال گسترش است. ما از دی ماه ۱۳۹۰ کنار شما بودیم (با کلیک بر اینجا میتوانید تایید فعالیت ما را مشاهده کنید.) و از برگزاری رویداد ها و دوره های آموزش غیر حضوری فراتر رفتیم و اقدام به برگزاری و حمایت از رویداد ها و همایش های شهرسازی کردیم. اولین مسابقه شهرسازی تیم ما در سال ۹۴ برگزار شد. آخرین حمایت ما از سمینار شهر آینده با سخنرانی پروفسور متیو کرمونا بود. این تنها بخشی از فعالیت های ما در طول سال های گذشته است.

از دی ماه ۱۳۹۰ به عنوان اولین آموزشگاه غیر حضوری ایران کنار شما هستیم.

ما آموزشگاهی به وسعت ایران هستیم.​

متاسفانه در ​سال ۹۶ دیتا سنتر وبسایت ما مورد حمله هکرهای عربستان قرار گرفت و کلیه اطلاعات سایت را از دست دادیم. اما ما دوباره با قدرت بیشتری فعالیت خود را شروع کرده ایم و در حال حاضر مفتخریم که به اطلاع شما برسانیم خدمات آموزش غیر حضوری موسسات معتبر ایران شامل: شبکه طراحی شهری، پاراژن، آتلیه طراحی شهری وحدت و اندیشه طراحی بومی از دریچه وبسایت جامعه مجازی شهرسازی به شما ارائه می گردد.

ما در اوایل سال ۹۷ پس از چالش های به وجود آمده در پیام رسان تلگرام بر آن شدیم که ارتباط میان مهندسین شهرساز را همچنان مستحکم نگه داریم. از این رو اقدام به راه اندازی «شبکه اجتماعی مهندسین شهرساز» نمودیم. که شما را به عضویت در آن دعوت میکنیم. ​

دفتر کار و محل استقرار ما در لپ تاپ شما می باشد. شما هر زمان با اتصال به اینترنت می توانید با ما در ارتباط باشید. 

اگر میخواهید با ما گفتگو داشته باشید، ما بی‌شک منتظر هم‌کلامی با شما هستیم.

ما منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم. هر زمان که مایل به صحبت با ما بودین یا سوالی داشتید یا در زمینه خاصی نیاز به راهنمایی دارید میتوانید از طریق «تماس با ما» به ما پیام بدین. مطمئن باشید ما گزینه مناسبی برای همکلامی هستیم.