به زودی پروفسور متیو کرمونا در ایران

حضور پروفسور متیو کرمونا در ایران

پروفسور متیو کرمونا استاد طراحی و برنامه ریزی شهری دانشگاه  UCL بریتانیا در تاریخ های 16 و 17 آبان 1395 در ایران حضور خواهد داشت. ایشان از جمله شهرسازان معروف جهان هستند که در ایران با کتاب هایی هم چون مکان های عمومی، فضای شهری: ابعاد گوناگون طراحی شهری ( Public Places, Urban Spaces: The Dimensions of Urban Design) و همچنین کتاب خوانش مفاهیم طراحی شهری (Urban Design Reader) در بین شهرسازان و علاقه مندان شناخته شده است.

ایشان دارای 244 عنوان چاپ شده شامل کتاب و مقالات علمی پژوهشی و همچنین 15 عنوان تحقیق جهانی و 60 عنوان achievement  می باشند.

اندیشه طراحی بومی که پیش از این میزبان چهره مطرح جهانی از جمله پروفسور جان لنگ و پروفسور ایان بنتلی بوده است امسال به مناسبت روز جهانی شهرساز از ایشان دعوت نموده است تا ضمن برگزاری مراسم روز شهرساز و تقدیر و تشکر از شهرسازان و آکادمیسین های مطرح؛ همایشی تحت عنوان «شهر آینده : کیفیت شهری از طریق طراحی شهری و حکمروایی آن » با همکاری شبکه طراحی شهری، پژوهشکده معماری و شهرسازی پایدار و مدرسه معماری معمارانه را برگزار کند.

هنوز اطلاع رسانی این همایش به صورت رسمی آغاز نشده است و ثبت نام آن به زودی از طریق وبسایت کنفرانس های اندیشه طراحی بومی به نشانی www.iedi.ir صورت می پذیرد.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *